Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Věnceslava Aguilarová

S Vaší prací makléřky jsem byla velice spokojena. Jste velmi ochotná a milá, umíte pomoci a poradit. Kéž by bylo takových více. Děkuji moc a všem Vás budu doporučovat.

Mgr. Alexandra Burešová

Oceňuji realitní služby paní Urbánkové, při hledání dvou nájemníků nových bytů, byla vždy velmi ochotná a zodpovědná. S celkovým přístupem jsme byli velmi spokojeni.

Jana Radová

Vřele doporučuji realitní služby paní Renáty Urbánkové, která mi pomohla zajistit krásný pronájem a vyřešila za mě vše potřebné a nejednu moji prosbu. Je velmi vstřícná a profesionální a já moc děkuji za společnou spolupráci.

Valentin Petráš

Paní Renatu Urbánkovou jsem jako realitní makléřku využil, když jsem potřeboval pronajmout byt. Když po necelém roce se nájemnice stěhovala do jiného kraje, znovu během několika dní našla další novou nájemnici. Připravila všechny potřebné doklady k ukončení původního nájmu, tak i doklady k předání bytu nové nájemnici, včetně přebrání a předání samotného bytu. S její prací jsem byl vždy spokojen, byla příjemná, na profesionální úrovni. Pokud bych do budoucna potřeboval něco od realitního makléře, vždy se s důvěrou na ní obrátím. Zkrátka úplná spokojenost. Valentin.

Renáta Macháňová

Spolupráci s makléřkou hodnotím na jedničku, vždy byla vstřícná, přátelská a ochotná, vše zařídila, vysvětlila, není nic, co bych mohla vytknout. Doporučuji všem, kdo chtějí někoho lidského, milého a profesionálního.